Ольга Герасим’юк: Україна як ніколи готова до вступу в Європейський Союз - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ольга Герасим’юк: Україна як ніколи готова до вступу в Європейський Союз

Голова Національної ради Ольга Герасим’юк в ефірі марафону «Єдині новини» говорила про:

  • Медійна реформа отримала найкращий результат серед семи вимог, які поставив перед Україною Європейський Союз, надаючи статус кандидата на вступ до ЄС. Вона оцінена незалежним консорціумом експертних організацій на 9 із 10 балів. Це говорить про якість нашої роботи та готовність України до вступу в Європейський Союз.
  • Закон «Про медіа» почне працювати з 31 березня. Національна рада разом із громадськістю розробляє нормативні документи, проводить вебінари, відбуваються консультації тощо. Триває робота над переформатуванням Національної ради, оскільки Закон наділяє регулятора повноваженнями регулювання друкованої преси та онлайн-медіа. Тема медійної реформи обговорювалася на зустрічі з медійниками Полтавщини, а 27 січня – Чернігівщини.
  • 9 Розділ Закону України «Про медіа» передбачає ефективні дії та механізми протидії державі-окупанту, дає можливість блокувати діяльність ворожих онлайн-медіа, які поширюють російську пропаганду і в яких виявиться, що іноземне лінійне медіа має стосунок до рф.
  • Національна рада формує велику доказову базу для того, щоби пропагандисти були так само покарані, як і воєнні злочинці, які принесли війну на українську землю. Національна рада і Центр протидії дезінформації при РНБО підписали Меморандум про співпрацю для протидії спільними зусиллями дезінформації та пропаганді. Анонімні «зливні бачки» інформації ворога будуть обов’язково в Україні заблоковані.
  • У надзвичайно складних умовах місцеві мовники продовжують проявляти мужність і звитяжність. І провайдери, і мовники зараз працюють одним фронтом для забезпечення мовленням громадян на прикордонних територіях. Трансляція «Єдиного марафону» дуже важлива для регіональних мовників, оскільки вони ретранслюють його для своїх глядачів.

Докладніше про це дивіться тут:

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше