Ольга Герасим’юк в ефірі марафону «Єдині новини» розповіла про роботу мовників на деокупованих територіях - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ольга Герасим’юк в ефірі марафону «Єдині новини» розповіла про роботу мовників на деокупованих територіях

  • Телевізійні вежі, як і інші об’єкти інфраструктури, були найважливішою ціллю для російських загарбників і першими потрапили під обстріли російської армії.
  • Представництво Національної ради в Херсонській області повністю розграбовано окупантами. Нині регулятор на Херсонщині проводить опитування серед мовників – хто готовий працювати, про стан їхньої інфраструктури, якої допомоги потребують тощо.
  • У Херсоні, де відновлено інфраструктуру, можна дивитися телемарафон «Єдині новини» на частоті 92 МГц, слухати «Українське радіо», а також через застосунок «Дія».
  • 14 листопада, на частоті 107,3 FM у Куп’янську на Харківщині розпочала роботу радіостанція «Novaline radio».
  • За попередніми підрахунками, втрати серед українських медіа внаслідок повномасштабного вторгнення росії сягають 463 млн грн. Більшість втрат – Маріуполь, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Снігурівка. Втратили обладнання 84 компанії, із них 20 – повністю. 
  • Національна рада постійно веде переговори з іноземними партнерами про гуманітарну допомогу для поновлення втраченого українськими мовниками обладнання. Перша допомога вже надходить. Польські партнери, країни Балтії, ЮНЕСКО допомагають з відновленням мовлення на Херсонщині, Івано-Франківщині, інших областях України.

Докладніше про це дивіться тут:

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше