Ольга Герасим’юк в ефірі телеканалу TVP World подякувала польським медійникам від імені об'єднанних ЗМІ України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ольга Герасим’юк в ефірі телеканалу TVP World подякувала польським медійникам від імені об’єднанних ЗМІ України

12 липня голова Національної ради Ольга Герасим’юк поспілкувалася в ефірі з журналістами міжнародного телеканалу польського суспільного мовника TVP World. Вона подякувала полякам за братню підтримку у воєнний час і висловила бажання, щоб медіа інших країн світу ніколи не опинилися в ситуації, коли їм довелося б об’єднуватися так само, як це зробили медіа в Україні.

Оскільки Україна стала найгарячішою точкою світу, усі журналісти в Україні стали журналістами війни. Кількість медійників, які загинули за місяці повномасштабного вторгнення , вже перевищила кількість цілих років у мирний час. Це ще більше викриває жахливі злочини Росії.

Людям у всьому світі важливо усвідомити актуальність того, що відбувається. Ольга Герасим’юк високо оцінила хоробрість іноземних журналістів, які працюють в охопленній війною країні, щоб сприяти виконанню важливої ​​місії – показувати правду про вторгнення Росії.

Голова Національної ради зазначила, що серед усіх іноземних ЗМІ Польща є однією з перших, хто відгукується і надає цінну інформацію Україні та з України світові. Вона цінує братерські зв’язки і подякувала Польщі та польським медіа від імені об’єднаних ЗМІ України.

Дивитися інтерв’ю тут.

 
 
 
 
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше