Ольга Герасим’юк в ефірі «Українського радіо» про шостий пакет європейських санкцій - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ольга Герасим’юк в ефірі «Українського радіо» про шостий пакет європейських санкцій

Війна проявила багато речей, і тепер  боротьба із пропагандою не сприймається, як боротьба зі свободою слова – сказала Ольга Герасим’юк в ефірі “Українського радіо” 20 червня.

  • Російська пропаганда наскільки отруює мозок, що люди перестають думати й аналізувати, нині всі 140 мільйонів населення росії перетворені на інформаційну резервацію.
  • Багато хто навіть в Україні виступав проти нових законів про дезінформацію, про медіа, апелюючи до свободи слова.
  • Зараз увесь світ нас підтримує, переконавшись, що пропаганда призводить до війни.
  • Європейські санкції спершу торкнулися двох мовників – RT  і «Sputnik», а  під шостий  пакет санкцій підпали  ще три  телекомпанії – «РТР Планета», «Россия 24», «Международный телецентр» і низка медійних осіб. На цьому боротьба не завершиться, Національна рада готує пропозиції вже до наступного пакета санкцій.
  • Країни по-різному реагують на  медійні заборони. Латвія, Литва, Польща, які розуміють загрози краще від інших, реагують миттєво, а інші європейські держави думають, як ці санкції виконувати.
  • Пропагандисти шукають різних шляхів, аби обійти блокування, а ми – Національна рада, пильно стежимо, фіксуємо і говоримо із регуляторами кожної з країн, переконуємо їх і не відступимо, поки пропаганда повністю не буде заборонена.

Докладніше слухайте тут:

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше