Ольга Герасим’юк в ефірі єдиного марафону - про підсумки роботи 67-ї сесії Комісії зі становища жінок ООН - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ольга Герасим’юк в ефірі єдиного марафону – про підсумки роботи 67-ї сесії Комісії зі становища жінок ООН

17 березня закінчилася 67-а сесія Комісії зі становища жінок ООН у Нью-Йорку. Про роботу сесії і питання, які на ній обговорювалися, розповіла в ефірі загальнонаціонального телемарафону голова Національної ради Ольга Герасим’юк, яка була у складі української делегації.

  • Питання гендерної рівності, прав і можливостей для жінок і дівчат у сучасному цифровому світі були на порядку денному учасників сесії.
  • Країни перебувають на різних рівнях цифрового розвитку, а розробки України у цифровій сфері викликають інтерес представників різних країн світу.
  • Окремі теми для обговорення – це війна, яка вторглася у життя всієї планети, і травмівний досвід українських жінок унаслідок військової агресії росії. Україні потрібно зібрати дуже багато доказів, щоб покарати агресора, насильника у суді.
  • Цифровий світ дає людству багато переваг, але водночас є і небезпеки, образи, приниження, переслідування. Жінки всього світу зазнають надзвичайної травматизації у цифровому середовищі.

Докладніше про це дивіться тут:

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше