Ольга Герасим'юк: багато пунктів Меморандуму між польським і українським медіарегуляторами вже виконуються - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ольга Герасим’юк: багато пунктів Меморандуму між польським і українським медіарегуляторами вже виконуються

Про співпрацю з Польщею, та що вона дасть українському телерадіомовленню і глядачу розповіла 15 липня Ольга Герасим’юк в ефірі телеканалу «1+1». Також голова Національної ради відповіла на питання журналістів про припинення діяльності медіагрупи «Україна».

  • Польські колеги з першого дня війни рф проти України відреагували на ці події і відразу вимкнули всі пропагандистські канали на своїй території. На своїх каналах вони дали можливість звучати українській мові. 8 годин на добу вона звучить на «Українській службі Польського радіо», також багато інформаційних програм на інших каналах мовлення теж перекладаються українською.
  • Додатково у своїх кабельних мережах поляки запускають наш Єдиний марафон, і вже нині його можна знайти в пакетах програм майже в усіх польських готелях.
  • Багато польська сторона надала допомоги нашим мовникам, які зазнали втрат від війни, було передано обладнання, автомобілі тощо.
  • Польські продакшени хочуть виробляти разом із нашими аудіовізуальний контент, робити спільні програми для обох аудиторій.
  • З понеділка Національна рада започатковує спільне обговорення галузевих питань для пришвидшення процесів нашої європейської інтеграції, оскільки польська сторона вже пройшла цей шлях, такі консультації будуть дуже корисними.
  • Український медіаланшафт змінюється через виклики, що постали перед країною у час війни, тому деякий медіабізнес припиняє свою діяльність.
  • Частоти медіагрупи Ріната Ахметова згідно з нормами законодавства будуть у розпорядженні держави, розподілити їх можна буде на конкурсі, але провести його можна лише після війни.

Про це та інші важливі аспекти української медіагалузі дивіться тут:

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше