Ольга Герасим'юк про усунення Зураба Аласанії з посади голови правління Суспільного мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Ольга Герасим’юк про усунення Зураба Аласанії з посади голови правління Суспільного мовлення

Заступниця голови Нацради з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк вважає, що усунення Зураба Аласанії погано вплине на роботу Суспільного мовлення, загальмує його реформу, а значить – гіршим буде і висвітлення виборів.

“Напередодні виборів суспільний мовник міг бути єдиним джерелом неупередженої інформації для глядачів і слухачів… Як ми тепер зможемо забезпечити подачу незалежної інформації, якщо всі комерційні канали належать власникам, що мають свої політичні вподобання?” – запитує вона.

І додає – рейтинги не основний показник у даному плані, тим більше, що не найкращі показники каналу UA:Перший, на її думку, багато в чому викликані недостатнім фінансуванням суспільного мовника: “На які гроші будуть рейтинги? Щоб примусити людей увімкунти старий УТ-1 і переконати, що там вже щось нове, треба було значно більше ресурсів”.

“Питання рейтингів не репрезентативне і є своєрідним лукавством. Адже ніде у світі суспільні мовники не можуть конкурувати з комерційними каналами. Але людина повинна мати можливість увімкнути суспільне мовлення з неупередженою інформацією”, – наполягає Ольга Герасим’юк.

 

Джерело BBC-Україна

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше