Ольга Герасим'юк у коментарі виданню "Новое время" - про прогнози щодо результатів президентських виборів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Ольга Герасим’юк у коментарі виданню “Новое время” – про прогнози щодо результатів президентських виборів

Ольга Герасим’юк, телеведуча, перший заступник голови Нацради з питань телебачення та радіомовлення

Ми, звісно, не Сполучені Штати, де державна машина побудована так, що, хто б не прийшов до влади, існує стабільність державних конституційних інститутів. Ми, на жаль, такими ще не стали. Просто не встигли.

З іншого боку, новітня історія неодноразово доводила, що здорова частина суспільства, яка дійсно приймає рішення, здатна адекватно реагувати на будь-які відхилення політиків. Я не маю на увазі революції, а говорю швидше про стримування тих чи інших політиків, які прийдуть до влади.

Єдине, чого не хочеться, – щоб сталося щось екстремальне. Наприклад, зрив виборів або якісь жахливі події.

Пам’ятаю, як у 2004-му повідомили про перемогу Януковича на президентських виборах. Я тоді ридала, закрившись у себе вдома. Для мене це було жахливо.

Так що, якщо і цього разу перемогу здобуде не мій кандидат, я сильно засмучусь. Ридати, звісно, не буду. Для мене цей етап вже пройдено. Але вважаю, що, так чи інакше, потрібно продовжувати робити свою роботу. Головне, щоб ми втримали країну від якихось глобальних катастроф, а з політиками, думаю, розберемося.

 

Джерело “Новое время

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше