Онлайн-провайдери телевізійних програм Швейцарії Swisscom, Sunrise UPC, Salt та інші вилучили зі своїх пакетів російський канал «Russia Today» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Онлайн-провайдери телевізійних програм Швейцарії Swisscom, Sunrise UPC, Salt та інші вилучили зі своїх пакетів російський канал «Russia Today»

Представник Швейцарії у Керівному комітеті Ради Європи з питань медіа та інформаційного суспільства (CDMSI), пан Томас Шнейдер (Thomas Schneider) повідомив у листі до Національної ради, що Швейцарія пильнує за економічними санкціями ЄС проти росії. Зокрема, на початку березня інтернет-провайдери телевізійних програм Швейцарії такі, як Swisscom, Sunrise UPC, Salt та інші, вилучили російський канал «Russia Today» із запропонованого пакету для своїх клієнтів.

Пан Шнейдер наголосив, що Швейцарія рішуче засуджує війну, яку росія розпочала проти України. Федеральна рада Швейцарії (Федеральний уряд країни) ухвалила рішення, яке стосується також і медіасфери. Виконання цього рішення покладено на різні федеральні інституції, серед яких і Регуляторний орган з питань медіа Швейцарії (OFCOM). Наразі OFCOM вивчає деталі щодо заходів, які можна ухвалювати на основі цього рішення. Про них Національну раду буде повідомлено додатково.

Також Томас Шнейдер  висловив щиру підтримку народу України,  і сказав, що на особистому рівні він також намагається допомагати. Його сім’я, як і багато інших швейцарських сімей, оселили в себе маму з двома дітьми із Харкова, допомогли їм зареєструватися у статусі біженців та отримати підтримку, яку надає уряд Швейцарії.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше