Опубліковано конкурс на цифрове мовлення на Чонгарі

17 травня в газеті «Голос України» № 87 опубліковано інформацію Національної ради про оголошення конкурсу на багатоканальне мовлення з використанням 50 ТВК у стандарті DVB-T2 у с. Чонгарі Херсонської області.


 


На цьому телевізійному каналі із потужністю 1 кВт мовитимуть 5 програм. Мовлення – цілодобове.Конкурсними умовами передбачені такі вимоги до програмної концепції: в загальному обсязі мовлення не менше як 25 відсотків має становити частка соціально важливих програм (інформаційних і соціально-політичних) для забезпечення інформаційних потреб громадян; дозволяється ретрансляція виключно програм суспільного мовлення; телерадіоорганізації, які здійснюють мовлення відповідно до загальнонаціональної та регіональної категорії мовлення, мають забезпечити цілісність мережі мовлення і програмного наповнення.


 


Заяви на участь у конкурсі можна подавати із 16.06.2017 (адреса: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13) до 18:00 17.07.2017.


 


Граничний термін підбиття підсумків конкурсу відповідно до пункту б) частини п’ятої статті 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» – 15.09.2017.


 


Докладніше з умовами конкурсу можна ознайомитися а посиланням.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше