Опубліковано оголошення про конкурс на десять цифрових програм для місцевих і регіональних мовників - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Опубліковано оголошення про конкурс на десять цифрових програм для місцевих і регіональних мовників

8 квітня Національна рада оголошує конкурс на 10 каналів (програм) у багатоканальній телемережі МХ-5 стандарту DVBT2 (MPEG 4) для забезпечення потреб у цифровому телебаченні жителів шести населених пунктів у Київській, Кіровоградській і Чернігівській областях. Інформацію про конкурс опубліковано сьогодні в газеті «Голос України» № 63.

На конкурс виставлено по одній програмі у м. Кагарлику Київської області і м. Прилуках Чернігівської області, а також по дві програми у смт Новоархангельську, м. Новомиргороді, м. Новоукраїнці і смт Устинівці Кіровоградської області.

Вимогами до програмної концепції передбачено обовʼязкове розміщення соціально важливих програм місцевої тематики. Обсяг ведення передач українською мовою має відповідати вимогам чинного законодавства, рекомендовано розміщення дитячих передач. Здійснювати мовлення необхідно без ретрансляції програм інших мовників.

Заяви від телерадіоорганізацій на участь у конкурсі приймаються із 8 травня до 8 червня 2020 року (до 18:00) за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.

Підсумки конкурсу відповідно до п. б) ч. 5 ст. 25 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» мають бути підбиті до 7 серпня 2020 року.

Докладніше з конкурсом і його умовами можна ознайомитися на сайті Національної ради.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше