Опубліковано оголошення про конкурс Національної ради на цифрове радіо в Києві

17.04.2018

17 квітня в газеті «Голос України» № 71 опубліковано повідомлення про оголошення конкурсу на 4 програми цифрового радіомовлення у стандарті T-DAB.

На конкурс виставлено 4 програми з граничним обсягом мовлення – 24 години на добу для кожної. Синхронне мовлення організоване на каналі 7D.

Конкурсна гарантія забезпечуватиметься у розмірі 10% максимальної суми ліцензійного збору. Оператор багатоканальної мережі – Концерн РРТ.  Цифровий сигнал розповсюджується за допомогою двох передавачів, що встановлені на вулицях Дорогожицькій і Саперно-Слобідській.

Відповідно до конкурсних умов програми повинні поширюватися у відкритому вигляді. Ретрансляція програм інших мовників заборонена.  

Заяви на участь у конкурсі приймаються з 17 травня по 15 червня (17.00) 2018 року за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, тел. 234-97-13.

Граничний термін підбиття результатів конкурсу — 14 серпня 2018 року.

Нагадаємо, 29 березня Національна рада визначила 8 радіокомпаній, які мовитимуть на 10 програмах в ефірній цифровій багатоканальній мережі. Проте у цифровому каналі  ще залишилися вільними чотири місця, які регулятор під час засідання 5 квітня вирішив також виставити на конкурс. Як зауважив голова Національної ради Юрій Артеменко, умови конкурсу залишилися незмінними.

Докладніше з умовами та вимогами конкурсу на отримання ліцензії можна ознайомитися на сайті Національної ради.