Особистий прийом громадян - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Особистий прийом громадян

Графік особистого прийому громадян членами Національної ради
Посада, прізвище, ім’я, по батькові Дні та години прийому Номер телефону
Герасим'юк Ольга Володимирівна,

Перший заступник голови Національної ради

щовівторка
з 11.00 до 13.00
(044) 278-68-32
Фещук Уляна Юріївна,

Заступник голови Національної ради

щовівторка
з 11.00 до 13.00
(044) 278-69-82
Ільяшенко Олександр Борисович,

Відповідальний секретар

щосереди
з 11.00 до 13.00
(044) 278-72-93
Коваль Валентин Юрійович,

Член Національної ради

щопонеділка
з 11.00 до 13.00
(044) 278-67-56
Костинський Сергій Анатолійович,

Член Національної ради

щоп’ятниці
з 10.00 до 12.00
(044) 278-74-51
Черниш Олег Миколайович,

Член Національної ради

щосереди
з 10.00 до 12.00
(044) 278-71-96
Графік особистого прийому громадян керівником апарату Національної ради та керівниками окремих структурних підрозділів Національної ради
Посада, прізвище, ім’я, по батькові Дні та години прийому Номер телефону
Кучерук Сергій Адамович,

Керівник апарату Національної ради

щосереди
з 11:00 до 13:00
(044) 270-55-25
Кравченко Тамара Василівна,

Начальник відділу зв’язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 278-75-75
Вусик Надія Михайлівна,

Начальник відділу персоналу

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 279-53-87
Мироненко Тамара Василівна,

Начальник управління радіочастотного ресурсу та технічного контролю

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 234-97-33
Запорожець Людмила Миколаївна,

Начальник управління ліцензування

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 234-98-43
Кіфлюк Роман Миколайович,

Начальник управління контролю та аналізу телерадіомовлення

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 278-48-41
Савельєв Сергій Вікторович,

Начальник управління представників Національної ради

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 278-74-11
Літвіщенко Ганна Олександрівна,

Начальник юридичного управління

щочетверга
з 15.00 до 17.00
(044) 234-97-00
Собчук Тетяна Дмитрівна,

Начальник управління організаційного та документального забезпечення

щочетверга
з 10.00 до 13.00
(044) 278-48-74
Стороженко Тетяна Володимирівна,

Начальник управління фінансової та бухгалтерської служби – головний бухгалтер

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 278-72-60
Тарасенко Тарас Михайлович,

Начальник управління ресурсного забезпечення

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 278-72-82
Графік особистого прийому громадян представниками Національної ради в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі
Посада, прізвище, ім’я, по батькові Дні та години прийому Номер телефону
Мазурик Вадим Станіславович,

Представник Національної ради у Вінницькій області

щочетверга
з 10:00 до 13:00
0432-61-15-01
Демченко Олена Анатоліївна,

Представник Національної ради у Дніпропетровській області

щовівторка
з 11.00 до 13.00
(067) 332-91-43
Шах Наталія Іванівна,

Представник Національної ради у Донецькій області

щопонеділка
з 14:00 до 17:00
(066) 539-01-62
Маслов Ігор Вадимович,

Представник Національної ради у Івано-Франківській області

щосереди
з 14.00 до 17.00
0342-73-03-12
Ревенко Михайло Федорович,

Представник Національної ради у Київській області


044-234-97-18
Горобець Володимир Іванович,

Представник Національної ради у Луганській області

щосереди
з 9.00 до 12.00
050-475-27-14
Бондур Сергій Володимирович,

Представник Національної ради у Миколаївській області

щовівторка
з 09.00 до 12.00
067-512-39-23
Якубенко Лариса Леонідівна,

Представник Національної ради у Сумській області

щовівторка
з 15.00 до 17.00
050-301-27-13
Горбаченко Надія Петрівна,

Представник Національної ради в Черкаській області

щосереди
з 10:00 до 12:00
(097) 291-45-12
Ящук Тетяна Олександрівна,

Представник Національної ради в Автономній Республіці Крим та в м. Севастополі


(068) 174-49-56
Оберіть працівника
  • Оберіть працівника
  • Герасим'юк Ольга Володимирівна
  • Фещук Уляна Юріївна
  • Ільяшенко Олександр Борисович
  • Коваль Валентин Юрійович
  • Костинський Сергій Анатолійович
  • Черниш Олег Миколайович
  • Кучерук Сергій Адамович
  • Кравченко Тамара Василівна
  • Вусик Надія Михайлівна
  • Мироненко Тамара Василівна
  • Запорожець Людмила Миколаївна
  • Кіфлюк Роман Миколайович
  • Савельєв Сергій Вікторович
  • Літвіщенко Ганна Олександрівна
  • Собчук Тетяна Дмитрівна
  • Стороженко Тетяна Володимирівна
  • Тарасенко Тарас Михайлович
  • Мазурик Вадим Станіславович
  • Демченко Олена Анатоліївна
  • Шах Наталія Іванівна
  • Маслов Ігор Вадимович
  • Ревенко Михайло Федорович
  • Горобець Володимир Іванович
  • Бондур Сергій Володимирович
  • Якубенко Лариса Леонідівна
  • Горбаченко Надія Петрівна
  • Ящук Тетяна Олександрівна
Години прийому:
Коментар