Особистий прийом громадян - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Особистий прийом громадян

Графік особистого прийому громадян членами Національної ради
Посада, прізвище, ім’я, по батькові Дні та години прийому Номер телефону
Герасим'юк Ольга Володимирівна,

Перший заступник голови Національної ради

щовівторка
з 11.00 до 13.00
(044) 278-68-32
Фещук Уляна Юріївна,

Заступник голови Національної ради

щовівторка
з 11.00 до 13.00
(044) 278-69-82
Ільяшенко Олександр Борисович,

Відповідальний секретар

щосереди
з 11.00 до 13.00
(044) 278-72-93
Зіневич Юрій Михайлович,

Член Національної ради

щопонеділка
з 14.00 до 16.00
(044) 278-75-58
Коваль Валентин Юрійович,

Член Національної ради

щопонеділка
з 11.00 до 13.00
(044) 278-67-56
Костинський Сергій Анатолійович,

Член Національної ради

щоп’ятниці
з 10.00 до 12.00
(044) 278-74-51
Онопрієнко Максим Валентинович,

Член Національної ради

щосереди
з 14.00 до 16.00
(044) 279-97-57
Черниш Олег Миколайович,

Член Національної ради

щосереди
з 11.00 до 13.00
(044) 278-71-96
Графік особистого прийому громадян керівником апарату Національної ради та керівниками окремих структурних підрозділів Національної ради
Посада, прізвище, ім’я, по батькові Дні та години прийому Номер телефону
Кучерук Сергій Адамович,

Керівник апарату Національної ради

щосереди
з 11:00 до 13:00
(044) 270-55-25
Кравченко Тамара Василівна,

Начальник відділу зв’язків зі ЗМІ, громадськими організаціями та діяльності суспільного мовлення

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 278-75-75
Мироненко Тамара Василівна,

Начальник управління радіочастотного ресурсу та технічного контролю

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 234-97-33
Запорожець Людмила Миколаївна,

Начальник управління ліцензування

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 234-98-43
Кіфлюк Роман Миколайович,

Начальник управління контролю та аналізу телерадіомовлення

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 278-48-41
Савельєв Сергій Вікторович,

Начальник управління представників Національної ради

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 278-74-11
Літвіщенко Ганна Олександрівна,

Начальник юридичного управління

щочетверга
з 15.00 до 17.00
(044) 234-97-00
Собчук Тетяна Дмитрівна,

Начальник управління організаційного та документального забезпечення

щочетверга
з 10.00 до 13.00
(044) 278-48-74
Стороженко Тетяна Володимирівна,

Начальник управління фінансової та бухгалтерської служби – головний бухгалтер

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 278-72-60
Тарасенко Тарас Михайлович,

Начальник управління ресурсного забезпечення

щочетверга
з 14.00 до 17.00
(044) 278-72-82
Графік особистого прийому громадян представниками Національної ради в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі
Посада, прізвище, ім’я, по батькові Дні та години прийому Номер телефону
Мазурик Вадим Станіславович,

Представник Національної ради у Вінницькій області

щочетверга
з 10:00 до 13:00
(0432) 61-15-01
Бойко Лілія Григорівна,

Представник Національної ради у Волинській області


(097) 798-97-56
Демченко Олена Анатоліївна,

Представник Національної ради у Дніпропетровській області

щовівторка
з 11.00 до 13.00
(067) 332-91-43
Шах Наталія Іванівна,

Представник Національної ради у Донецькій області

щопонеділка
з 14:00 до 17:00
(066) 539-01-62
Натикач Іван Петрович,

Представник Національної ради у Житомирській області

щопонеділка
з 14:00 до 16:00
(0412) 22-35-25
Цаповський Володимир Іванович,

Представник Національної ради у Закарпатській області


(0312) 61-65-55
Циганов Володимир Володимирович,

Представник Національної ради у Запорізькій області


(061) 225-66-11
Ревенко Михайло Федорович,

Представник Національної ради у Київській області


(044) 234-97-18
Каракулін Сергій Володимирович,

Представник Національної ради у Кіровоградській області

щовівторка
з 10:00 до 12:00
(098) 428-05-78
Горобець Володимир Іванович,

Представник Національної ради у Луганській області

щосереди
з 9.00 до 12.00
(050) 475-27-14
Цеголко Петро Павлович,

Представник Національної ради у Львівській області

щопонеділка
з 14.00 до 17.00
(032) 260-10-60
Салабай Олександр Васильович,

Представник Національної ради у Одеській області

щовівторка
з 10.00 до 13.00
(048) 787-79-67
Миронович Лілія Миколаївна,

Представник Національної ради у Полтавській області

щопонеділка
з 14.00 до 17.00
(0532) 50-26-95
Тарасюк Дмитро Володимирович,

Представник Національної ради у Рівненській області

щопонеділка
з 11.00 до 13.00 з 14.00 до 17.00
(0362) 69-52-90
Якубенко Лариса Леонідівна,

Представник Національної ради у Сумській області

щовівторка
з 15.00 до 17.00
(050) 301-27-13
Зубик Михайло Васильович,

Представник Національної ради у Тернопільській області

щопонеділка
з 14.00 до 17.00
(067) 999-09-95 (050) 377-23-74
Пилаєва Вікторія Миколаївна,

Представник Національної ради у Харківській області


(097) 133-94-87
Мовчан Сергій Олексійович,

Представник Національної ради у Херсонській області

щочетверга
з 10.00 до 13.00
(0552) 45-41-06
Гавінська Олена Іванівна,

Представник Національної ради у Хмельницькій області

щовівторка
з 14.00 до 17.00
(0382) 65-76-22
Горбаченко Надія Петрівна,

Представник Національної ради в Черкаській області

щосереди
з 10:00 до 12:00
(097) 291-45-12
Нечипорук Любов Миколаївна,

Представник Національної ради у Чернівецькій області

щопонеділка
з 11:00 до 13:00
(0372) 55-09-01
Сенченко Ірина Віталіївна,

Представник Національної ради у Чернігівській області

щовівторка
з 10:00 до 13:00
(093) 111-61-73
Скрипченко Анастасія Іванівна,

Представник Національної ради у м. Києві


(044) 234-96-94
Ящук Тетяна Олександрівна,

Представник Національної ради в Автономній Республіці Крим та в м. Севастополі


(068) 174-49-56
Оберіть працівника
  • Оберіть працівника
  • Герасим'юк Ольга Володимирівна
  • Фещук Уляна Юріївна
  • Ільяшенко Олександр Борисович
  • Зіневич Юрій Михайлович
  • Коваль Валентин Юрійович
  • Костинський Сергій Анатолійович
  • Онопрієнко Максим Валентинович
  • Черниш Олег Миколайович
  • Кучерук Сергій Адамович
  • Кравченко Тамара Василівна
  • Мироненко Тамара Василівна
  • Запорожець Людмила Миколаївна
  • Кіфлюк Роман Миколайович
  • Савельєв Сергій Вікторович
  • Літвіщенко Ганна Олександрівна
  • Собчук Тетяна Дмитрівна
  • Стороженко Тетяна Володимирівна
  • Тарасенко Тарас Михайлович
  • Мазурик Вадим Станіславович
  • Бойко Лілія Григорівна
  • Демченко Олена Анатоліївна
  • Шах Наталія Іванівна
  • Натикач Іван Петрович
  • Цаповський Володимир Іванович
  • Циганов Володимир Володимирович
  • Ревенко Михайло Федорович
  • Каракулін Сергій Володимирович
  • Горобець Володимир Іванович
  • Цеголко Петро Павлович
  • Салабай Олександр Васильович
  • Миронович Лілія Миколаївна
  • Тарасюк Дмитро Володимирович
  • Якубенко Лариса Леонідівна
  • Зубик Михайло Васильович
  • Пилаєва Вікторія Миколаївна
  • Мовчан Сергій Олексійович
  • Гавінська Олена Іванівна
  • Горбаченко Надія Петрівна
  • Нечипорук Любов Миколаївна
  • Сенченко Ірина Віталіївна
  • Скрипченко Анастасія Іванівна
  • Ящук Тетяна Олександрівна
Години прийому:
Коментар