Овсяннікова без нагороди. Німцям довелося передумати вручати “Премію ЗМІ за свободу” російській журналістці (оновлено) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Овсяннікова без нагороди. Німцям довелося передумати вручати “Премію ЗМІ за свободу” російській журналістці (оновлено)

Оргкомітет німецької «Премії ЗМІ за свободу» не став вручати премію Марині Овсянніковій, як планувалося раніше. Премію отримали Президент України Володимир Зеленський і білоруська опозиціонерка Світлана Тихановська, про це повідомляє кореспондент DW із церемонії вручення.

Нагадуємо, після того, як стало відомо, що німецька Weimer Media Group визначила лауреатів цьогорічної «Премії ЗМІ за свободу», серед яких називали і колишню редакторку російського пропагандистського «Первого канала» Марину Овсяннікову, голова Національної ради Ольга Герасим’юк звернулася листом до засновників премії.

Вона, зокрема, наголосила, що український медіарегулятор засмучений рішенням Weimer Media Group зрівняти у важливості для просування демократії та миру у Європі Президента України і працівницю головного кремлівського пропагандистського рупору «Першого каналу». Національна рада закликала керівництво і журналістів цієї групи обрати правильну позицію у ситуації, що склалася, і відмовитися від вручення премії пані Овсянніковій.

Церемонія вручення.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше