П’ятьом радіостанціям продовжено строк дії дозволу на тимчасове мовлення у зоні проведення ООС

26.11.2020

26 листопада Національна рада ухвалила низку рішень про продовження строку дії дозволів на тимчасове мовлення на території з особливим режимом мовлення. У Донецькій і Луганській областях протягом ще одного року дозволено мовити радіостанціям  «Армія FM – військове радіо»,  «Перець FM» («Стильное»), «радіо М», «ТРИЗУБ ФМ/TRIDENT FM» і «Громадське радіо». Також на засіданні регулятор вніс зміни до додатка до рішення про видачу дозволу державному телеканалу іномовлення «UA».

Ліцензіати звернулися до Національної ради із наміром в наступному періоді продовжити мовлення на тій самій території. Регулятор задовольнив клопотання мовників і вніс зміни до рішень про видачу дозволу на тимчасове мовлення в частині його строку дії. Таким чином, у населених пунктах Луганської і Донецької областей до 6 грудня 2021 року можна і далі слухати такі радіостанції:

  • «Армія FM – військове радіо» (Центральна телерадіостудія Міністерство оборони України, м. Київ) на частоті 91,9 МГц у с-щі Широкому Станично-Луганського району Луганської області;
  • «Перець FM», «Стильное» (ТОВ «ТРК КЛАС», м. Київ) на частоті 90,1 МГц у м. Костянтинівці Донецької області;
  • «радіо М» (ТОВ «ТРК «МОЖЛИВІСТЬ», м. Слов’янськ Донецької обл.) на частоті 105,5 МГц у м. Гірнику Донецької області;
  • «ТРИЗУБ ФМ/TRIDENT FM» (ТОВ «Телерадіокомпанія «ТРИЗУБ ФМ», м. Запоріжжя) на частоті 105,1 МГц у м. Гірнику і частоті 102,2 МГц на КПВВ Гнутовому Донецької області.

«Громадське радіо» (ПГО «Громадське радіо» «ТРК «Громадське радіо», м. Київ) до 13 грудня 2021 року продовжить мовити на частоті 91,4 МГц у м. Гірнику Донецької області та на частоті 98,1 МГц у с. Бахмутівці Новоайдарського району Луганської області.

ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» (логотип «UA»), м. Київ,  звернулося до Національної ради щодо внесення змін до додатка до рішення про видачу дозволу на тимчасове мовлення у зв’язку зі зменшенням потужності передавача на 40 ТВК у с. Бахмутівці Новоайдарського району Луганської області (стандарт DVB-T/Т2). Регулятор дозволив викласти додаток до рішення від 20.08.2020 № 966 у новій редакції.