«Paramount» призупиняє російські операції і робить пожертвування в розмірі 1 мільйона доларів на гуманітарну допомогу Україні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

«Paramount» призупиняє російські операції і робить пожертвування в розмірі 1 мільйона доларів на гуманітарну допомогу Україні

Президент і генеральний директор студії «Paramount» Боб Бакіш оголосив про подальші кроки для призупинення операцій в росії після її вторгнення в Україну і оголосив про пожертву в розмірі 1 мільйона доларів на підтримку гуманітарної допомоги.

У  вівторок у внутрішній записці для співробітників, яку побачив «Variety», Боб Бакіш написав: «Як і багато хто з вас, я уважно стежу за віроломним, неспровокованим вторгненням в Україну. Гуманітарна криза, що виникла в результаті, та її значні наслідки для життя мільйонів людей по всій Україні, Східній Європі та в самій росії, є жахливими.

З початку цієї кризи наші команди по всьому світу цілодобово працювали, щоб визначити найкращі, а головне – найбезпечніші – способи, якими ми як бізнес можемо показати нашу підтримку всім, хто постраждав. Я хочу чітко сказати, що безпека співробітників і всіх, хто працює з нами, є і завжди буде нашим головним пріоритетом. Ми продовжуємо пропонувати спеціалізовані послуги підтримки сотням співробітників, позаштатних і постійних працівників в Україні, росії та Польщі, які постраждали від цієї кризи».

Він також сказав, що студія «вживає кроки для призупинення діяльності в росії, зокрема призупинення постачання контенту «Paramount Global». Вже призупинено прокат фільмів у росії, таких як: «Загублене місто» , «Їжак Сонік 2». Боб Бакіш заявив, що видавець «Simon & Schuster» призупинив продажі для облікових записів у росії, а також ліцензування прав на переклад російським видавцям. Також «Paramount Consumer Products» призупинить усі нові ліцензійні угоди в росії.

«Інші види діяльності, включаючи ліцензування, потребують більше часу для призупинення, через наявні контрактні, технічні та партнерські складнощі», – зауважив президент і генеральний директор  «Paramount».

Розкриваючи корпоративну пожертву в розмірі 1 мільйона доларів на підтримку гуманітарної допомоги,  Боб Бакіш закликав співробітників безпосередньо допомагати тим, хто цього потребує під час розгортання гуманітарної кризи. «Працівники, які відповідають вимогам у Великобританії та США, можуть скористатися перевагами програми «Paramount Matching Program», ми працюємо над її розширенням на додаткові міжнародні регіони», – написав він.

«Крім того, ми використовуємо наш контент і можливості, щоб допомогти тим, хто цього потребує, включаючи силу наших глобальних платформ, щоби надати світові свідчення цієї трагедії, а також для підтримки зусиль з надання гуманітарної допомоги, – наголосив Боб Бакіш. – Відважні новини «CBS News», «Channel 5», «Chilevision», «Network 10» і «Telefe» цілодобово ведуть репортажі з  конкретних місць в Україні та сусідніх країнах».

Він відзначив також  зусилля компаній «Paramount Group» під час кризи, наприклад, нещодавній спеціальний збір коштів на «Channel 5» у Великобританії під гаслом «Україна: як ви можете допомогти», глобальний заклик MTVE до дії в лінійних сервісах і соціальних мережах до аудиторії, щоб  пожертвувати кошти на підтримку зусиль із надання допомоги в декількох організацях. Водночас підрозділ споживчих товарів дарує іграшки, продукти та кошти організаціям, які підтримують дітей та сім’ї з України, що шукають притулку.

«Наша команда працює над тим, щоб швидко доставити україномовний дитячий контент у європейські країни, як-от Німеччина, Швейцарія, Австрія, Італія, Іспанія та Франція, безкоштовно на «Pluto TV», а також у Польщу через місцевих партнерів «Nickelodeon». І ще є багато ініціатив попереду», – додав Боб  Бакіш.  

 

Фото Michael Buckner for Variety

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше