Перехід на „цифру” відкриє нові можливості для місцевих телерадіокомпаній

19.09.2011

Голова Національної ради Володимир Манжосов у своєму інтерв’ю газеті „Дело” від 22 квітня заявив, що місцеві телерадіокомпанії при переході на цифрове мовлення зіткнуться з певними труднощами, належне подолання яких своєю чергою дозволить підвищити стандарти роботи.

За словами Володимира Манжосова, всі загальнонаціональні мовники візьмуть участь у конкурсі без жодних ускладнень. Однак перед місцевими телерадіомовниками постануть деякі проблеми. Основна проблема пов’язана з тим, що необхідно наповнювати ефір 24 години на добу.

На думку голови Національної ради, до вирішення цих проблем мають долучатися місцеві органи влади та бізнес-еліти. «Вирішальну роль відіграватиме активна позиція місцевих органів влади, регіональних бізнес-еліт. Вони не мають знехтувати наявною можливістю створити в своїх регіонах повноцінне і якісне телебачення» , – відзначив Манжосов.

В Україні зареєстровано 1681 телерадіоорганізацій. Раніше зазначалося, що цей показник є досить великим навіть для заможних європейських країн. Процес об’єднання невеликих телерадіокомпаній дозволить зосередити їх зусилля для того, щоб створювати більш масштабний та якісний продукт.

«У регіональний мультиплекс МХ-5 можуть потрапити приблизно 380 регіональних і місцевих телекомпаній, – заявив голова Національної ради. – Будемо старатися максимально врахувати всі побажання».