Перелік іноземних програм поповнено новими телеканалами - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Перелік іноземних програм поповнено новими телеканалами

12 січня Національна рада внесла зміни до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються. Для поширення провайдерами на території України додано чотири телеканали – T.TV.I, T.TV.I HD, OstWest24 і GAGSNETWORK. Водночас телеканал Paramount Channel вилучено із цього Переліку.

Іноземні програми T.TV.I (логотип «Travel tv») і «T.TV.I HD» (логотип «This is Bulgaria») – документально-інформаційні програми із туристичною тематикою. Вони отримали свідоцтво Ради електронних ЗМІ Республіки Болгарії.

OstWest24  здійснює мовлення на підставі ліцензії, виданої Управлінням засобів масової інформації Берлін-Брандербургу, Німеччина. Телеканал пропонує інформаційно-новинні й аналітичні програми, документальні фільми та інтерв’ю.

Іноземна програма GAGSNETWORK зареєстрована за законодавством Сан-Франциско, Каліфорнія, Сполучені Штати Америки. Тут, за інформацією правовласника, – тільки музика, сміх і кумедне відео.

Національна рада також на прохання правовласника телеканалу «Paramount Channel» вилучила його з переліку дозволених для ретрансляції в Україні.

Зміна була внесена і щодо «Nickelodeon Global». Цей телеканал розширив мови, якими транслюються його передачі.

Загалом нині до Переліку програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються внесено 109 іноземних телеканалів.

Перелік програм іноземних телерадіоорганізацій, що ретранслюються є відкритим, тож правовласники і дистриб’ютори іноземних програм можуть і надалі звертатися до Національної ради, аби іноземні канали транслювалися в Україні.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше