Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції, поповнився ще одним телеканалом - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції, поповнився ще одним телеканалом

Національна рада на засіданні 28 квітня ухвалила рішення про доповнення Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і ретрансляція яких на території нашої держави не обмежується відповідно до частини 1 статті 42 Закону України «Про телебачення і радіомовлення» іноземною телевізійною програмою – «EL PRIMER CANAL AUTOMOVILISTICO». Також у Переліку оновлено інформацію про телеканали «KINO 1» і «SPORT 1».

Телеканал «EL PRIMER CANAL AUTOMOVILISTICO» до Переліку долучено на клопотання ТОВ «АУТО ТІВІ», м. Київ, як представника компанії «CONTENT GENERATION MEDIA S.L.» (Королівство Іспанія) в Україні.

Проаналізувавши документи і програмне наповнення телеканалу, фахівці регуляторного органу з’ясували, що компанія «CONTENT GENERATION MEDIA S.L.» як телемовник і власник телевізійної програми «EL PRIMER CANAL AUTOMOVILISTICO» зареєстрована в електронному реєстрі Міністерства промисловості, торгівлі та туризму Королівства Іспанії і має право розповсюджувати згадану вище телевізійну програму.

Контент «EL PRIMER CANAL AUTOMOVILISTICO» в основному просвітницько-розважальної тематики. Він адресований глядачам, які цікавляться новинками в автомобільному світі, зокрема, ринком автомобілів і комплектуючими, автомобільними змаганнями й випробуванням автомобілів тощо. Трансляція ведеться українською мовою. Територія поширення – країни  Європейського Союзу та інші країни.

Сигнал на територію нашої держави  поширюватиметься за допомогою технології IPTV/ОТТ із використанням проводових та оптичних ліній зв’язку.

Фільмів і передач, демонстрування яких заборонено на території нашої держави, не зафіксовано. Водночас було виявлено рекламу, спрямовану на телеаудиторію України за ознаками української мови та рекламованих товарів і послуг.

Компанія зобов’язується при розповсюдженні програм телеканалу «EL PRIMER CANAL AUTOMOVILISTICO» на території нашої країни дотримуватися вимог українського законодавства, у тому числі щодо реклами, авторського права і суміжних прав, а також суспільної моралі.

Відтепер Перелік дозволених до ретрансляції іноземних програм налічуватиме 186 позицій.

На засіданні члени регуляторного органу також розглянули звернення від ТОВ «Поверхность-інвест», м. Київ, із пропозицією внести до Переліку додаткову інформацію щодо умов ретрансляції телеканалів «KINO 1» і «SPORT 1» (країна юрисдикції – Латвійська Республіка) на території України, зазначивши стандарти якості SD та HD  як одночасно можливі для ретрансляції. Товариство у своїй заяві зазначило, що ці телеканали продовжують здійснювати мовлення згідно з ліцензіями,  також без змін залишаються іхні програмні концепції.

Національна рада задовольнила це клопотання.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше