До переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні, внесено зміни - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні, внесено зміни

Рішенням Національної ради 25 лютого до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України внесено зміни. Зокрема, вилучено іноземну програму «Viasat Nature HD/Viasat History HD».

До Національної ради надійшло звернення від представника іноземної приватної компанії з обмеженою відповідальністю «Viasat World Limited» (Сполучене Королівство Великої Британії та Північної Ірландії) в Україні з проханням вилучити з переліку дозволених програм іноземний телеканал «Viasat Nature HD/Viasat History HD». Також офіційним листом від представника компанії регулятора було поінформовано, що трансляцію цього телеканалу на території України припинено із 1 листопада 2020 року.

Наразі Перелік іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України налічує 179 телеканалів.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше