До переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні, внесено зміни - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції в Україні, внесено зміни

Рішенням Національної ради 16 січня до Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України внесено зміни щодо трьох іноземних мовників.

Стосовно програми «Nickelodeon» змінено країну-правовласника програми (виробника): замість Нідерландів стала Чеська Республіка, мова програми змінилася з російської на англійську та російську. Крім того, об’єднано два рядки, в яких вказано різні стандарти технічної якості цієї програми, зазначивши − одночасна трансляція у форматах HD і SD.

Ретрансляцію в Україні телеканалу «Tеле 9» (юрисдикція – Російська Федерація) було дозволено рішенням Національної ради від 21 квітня 2010 року № 672. Під час проведення моніторингу програмних послуг, які внесені до Переліку іноземних програм, телеканал «Теле 9» не зафіксовано в інформаційному просторі України. За інформацією з офіційного веб-сайту Федеральної служби з нагляду у сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій Російської Федерації (Роскомнадзор), у переліку зареєстрованих ЗМІ зазначено, що цей телеканал припинив свою діяльність 22 лютого 2013 року за рішенням засновників ТОВ «Сервинком плюс». Це стало підставою для вилучення Національною радою телеканалу «Теле 9» з Переліку іноземних програм, зміст яких відповідає вимогам Європейської конвенції про транскордонне телебачення і законодавства України.

Також Національна рада додала до Переліку іноземну програму «NickToons» (країна реєстрації − Чеська Республіка). Це  – дитячий супутниковий телеканал, орієнтований на американську та міжнародну анімаційну продукцію. Обсяг мовлення – 24 години на добу, мова програми – російська.

 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше