Перші вебінари для регіональних мовників почнуться наступного тижня

03.07.2020

Вебінари з обміну досвідом для регіональних мовників, які будуть проведені у рамках проєкту «Media Change Ukraine», розпочнуться наступного тижня у вівторок, 7 липня. Про це під час засідання  2 липня повідомив член Національної ради Максим Онопрієнко.

Взяти участь у тренінгах виявили бажання 180 представників регіональних медіа, що є підтвердженням необхідності проведення таких заходів. Максим Онопрієнко повідомив, що перші вебінари відбудуться наступного тижня у вівторок, 7 липня. Учасників буде  розділено на три групи, залежно від сфери відповідальності та обраного ними часу.

Медіатренерами стануть профільні фахівці з величезним досвідом роботи як на національних, так і на регіональних каналах. Зокрема, такі як Сергій Мамаєв − телевізійний редактор і продюсер, Андрій Богданович − телеведучий, актор і блогер, Дарина Романська − телеведуча, керівниця піар-кампанії, а також долучаться до роботи і члени Національної ради.

Участь у вебінарах є безкоштовною. Про всі деталі та організаційні моменти учасників буде повідомлено на пошту, яку вони зазначали при анкетуванні. Про новини й перебіг другого етапу «Media Change Ukraine» можна буде дізнатися на сайті Національної ради і сторінці проєкту у Facebook.