Перший крок до професії Єгора Джулая

19.12.2012

У день Святого Миколая володар спеціального призу Національної ради на цьогорічному фестивалі «Дитятко» Єгор Джулай доторкнувся до таємниць телемистецтва. На запрошення регуляторного органу головний герой короткометражного фільму «Великан и другие», створеного євпаторійською студією «Перший крок», відвідав столицю та побував на кількох провідних загальнонаціональних телеканалах.

Скрізь талановитого хлопчика зустрічали як колегу. На каналі «СТБ» він із захопленням на власні очі побачив творчу «кухню» підготовки численних ток-шоу, які є своєрідною візитівкою цієї компанії.

В інформаційній студії телеканалу «Інтер» він на кілька хвилин побув «ведучим» програми «Подробности».

А музей Національної телекомпанії України, чи не найбільший з подібних йому в Європі, вразив талановитого підлітка раритетними експонатами, які відтворюють весь шлях становлення вітчизняного телебачення.

Дякуємо, колеги!

Довідково. 21-25 вересня ц.р. у Харкові проходив IV Міжнародний дитячий телефестиваль «Дитятко», фундатором якого є президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Фестиваль зібрав фіналістів з України, Росії, Білорусії, що представляли 39 теле- та радіостудій.