ТРК «Телебачення віковічного слова» зареєстровано як суб’єкта інформаційної діяльності - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

ТРК «Телебачення віковічного слова» зареєстровано як суб’єкта інформаційної діяльності

Регуляторний орган під час засідання 30 липня ухвалив рішення щодо державної реєстрації Підприємства громадської організації «Віковічне слово» телерадіокомпанії «Телебачення віковічного слова», м. Київ, як суб’єкта інформаційної діяльності.

Компанія провадитиме діяльність у сфері телевізійного мовлення. Так, основна мета її діяльності та програмна спрямованість полягає у наданні суспільству достовірної і збалансованої інформації про Україну і світ, налагоджуванні громадського діалогу для збільшення суспільної довіри, розвитку громадянської відповідальності, зміцнення української мови і культури, розвитку особистості та народу України.

Директор Підприємства громадської організації «Віковічне слово» телерадіокомпанії «Телебачення віковічного слова» – О.А. Зелінський. Його засновником є ГО «Віковічне слово».

Свідоцтво про державну реєстрацію встановленого зразка згідно із законом буде видано компанії одразу ж після сплати реєстраційного збору.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше