Підтримка для української медіаспільноти від закордонних консультантів - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Підтримка для української медіаспільноти від закордонних консультантів

Група LinkedIn «Підтримка українських медіапрофесіоналів», яку представляють Філіп Ковелл і Соня Шакарова, звернулася до Національної ради із пропозицією допомоги для українських працівників сфери медіа. Вона полягає в налагодженні контактів і встановленні взаємин з різними медіагравцями, щоб сприяти біженцям у пошуку роботи в медіа, відновленні медіаінфраструктури після закінчення війни тощо.

Групу започаткували з метою об’єднання виробників теле-, радіо- і медіаобладнання, провайдерів послуг і персоналу для надання будь-якої допомоги, щоб підтримати українські телевізійні канали і незалежні медіа в ефірі та онлайн-просторі. 

Прагнення, які ставить перед собою група:

  •  розпочати діалог із відповідними людьми з українських медіа;
  •  спробувати знайти роботу в медіа для біженців і встановити контакти з рекрутськими агентствами медіа в Європі;
  • мати можливість допомогти у відновленні медіаінфраструктури після закінчення війни.

«Деяким каналам уже надано допомогу, але чим більше людей і каналів ми знаємо, тим більше допомоги ми можемо спробувати залучити, використовуючи обладнання та ресурси. Ми вже працюємо з PlayBox Neo, Cinergy, NewTek, Octopus, Caspian One, а кількість компаній у списку зростає», – йдеться в листі пана Ковелла. 

Філіп Ковелл є незалежним консультантом з питань кіно, телебачення і медіа з понад 30-річним стажем роботи у різних компаніях. Соня Шакарова займається продажами у Playbox Neo в Болгарії.

Медіа, зацікавлені у такій співпраці, можуть сконтактувати із представниками групи за посиланням.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше