Pink Floyd видав перший з 1994 року музичний доробок. У ньому Андрій Хливнюк співає із Софійської площі - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Pink Floyd видав перший з 1994 року музичний доробок. У ньому Андрій Хливнюк співає із Софійської площі

Нове музичне відео опубліковано вчора вночі на ресурсах світової музичної легенди. Група оголосила про збір коштів на підтримку гуманітарних програм в Україні.

У своєму дописі у Фейсбуці група повідомила, що у Девіда Гілмора невістка, а відповідно і онуки – українці, і вся родина «відчуває лють і розчарування від цього підлого акту щодо незалежної, мирної демократичної країни, в яку вторглася одна з найбільших світових держав».

Група пригадала, як свого часу в 2015 році вони  Андрієм Хливнюком мали брати участь у спільній акції в Лондоні, але Андрій через проблеми з візою не зміг бути присутнім на виступі, отже, музиканти групи Бумбокс заграли для Гілмора акомпанемент пісні «Wish You Were Here» (відомий хіт і назва однойменного альбому «Хотів, аби ти була тут»).

Одночасно з аудіо, група випустила і музичне відео, в якому режисер Мет Вайткросс використав документальні зйомки війни в Україні і спів Хливнюка, які накладаються проектором на живе виконання музикантів гурту – Девіда Гілмора, Ніка Мейсона, Гая Пратта й Нітіна Сауні.

Графічне оформлення сінглу також містить логотип групи у кольорах українського прапора і зображення соняшника від кубинського митця Йосана Леона. Девід Гілмор наводить пояснення появи цього символу старовинною легендою про стару жінку, яка роздавала російським воякам насіння соняшника зі словами – носіть це у кишенях: як вас поховають, то соняшники проростуть на ваших могилах.

Відео можна переглянути за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше