Політичні комунікації та виклики в соціальних мережах – теми, які обговорюють європейські регулятори сьогодні - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Політичні комунікації та виклики в соціальних мережах – теми, які обговорюють європейські регулятори сьогодні

12 жовтня триває другий день 48-го засідання Європейської платформи регуляторних органів (EPRA), на якому Україну представляє перший заступник голови Національної ради Ольга Герасим’юк.

Напередодні увечері представники регуляторів країн Європи працювали в різних групах, де докладніше опрацьовували питання комерційних повідомлень, співпраці національних регуляторів країн Європейського Союзу і країн, які не входять до ЄС, у рамках удосконалення Директиви про аудіовізуальні медіа-послуги та досягнення більшої різноманітності в мовленні. Ольга Герасим’юк брала участь в обговоренні питань, що стосуються вразливих верств суспільства. Зокрема, про це говорила Дебора Вільямс із Creative Diversity Network. Соня Гонзалес із Іспанії представила практики висвітлення проблем мігрантів та переселенців, досвід роботи із суспільством щодо формування  толерантного ставлення до цих верств населення й адаптації в суспільстві, говорила про те, яка роль регуляторів у вивченні очікувань аудиторії та реагування на них медіа.

Сьогодні представники  європейських регуляторів дискутують щодо політичних комунікацій, обговорюють виклики в соціальних мережах і роль регуляторів у цьому процесі.  Своїм  досвідом поділилися колеги з Британії, Франції та Австрії. Особливу увагу учасники приділили явищу поширення фейкових новин та фальсифікацій у медіа.  Спікери висловлювалися про те, як це отруює суспільства, особливо, коли отрута регулярно, щодня подається аудиторії малими дозами.

Також на засіданні EPRA радилися, як удосконалити роботу платформи, закликавши регуляторів  висловити свої пропозиції.

Визначено, що наступне засідання Європейської платформи регуляторних органів відбудеться у травні 2019 року в Сараєво (Боснія і Герцеґовина).

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше