Помер Микола Слободян - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Помер Микола Слободян

На 87-му році пішов із життя Микола Іванович Слободян – український  кінознавець і науковець, який більшу частину свого життя присвятив дослідженню кіномистецтва, історії телебачення та педагогічній праці.

Миколу Івановича пам’ятатимуть як науковця і багаторічного викладача Київського державного інституту театрального мистецтва імені І. К. Карпенка-Карого, а згодом – очільника Інституту екранних мистецтв. У 1994 – 1999 роках Микола Слободян був членом Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення, першим заступником голови медіарегулятора. Також він був постійним членом журі Міжнародного дитячого, молодіжного фестивалю аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела», що проводився за підтримки Національної ради, лауреатом Національної телевізійної премії «Телетріумф».

Національна рада висловлює глибокі співчуття родині Миколи Слободяна, його друзям, колегам та колишнім студентам, які пам’ятатимуть його як людину широкого кругозору, щирого і доброзичливого учителя і наставника.

Світла пам’ять. 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше