До Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення буде внесено зміни - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

До Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення буде внесено зміни

10 червня Національна рада ухвалила рішення про внесення змін до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Національної ради на 2021 рік. Зокрема, зміни буде напрацьовано до регуляторного акту, який визначає порядок видачі та анулювання дозволів на тимчасове мовлення, з метою його приведення у відповідність до вимог чинного законодавства.  

Задля забезпечення належного здійснення регуляторної діяльності члени Національної ради підтримали необхідність змін до Порядку видачі та анулювання дозволу на тимчасове мовлення, умов дозволу та порядку здійснення нагляду за додержанням законодавства про телебачення і радіомовлення телерадіоорганізаціями, що здійснюють тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення на підставі відповідного дозволу.

Відповідне рішення ухвалено, керуючись частиною другою статті 24 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення», відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Докладніше зі змінами документа можна ознайомитися тут.  

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше