Повідом про корупцію - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Повідом про корупцію

Ви можете залишити повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами, щодо працівників Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

Повідомлення про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником Національної ради без зазначення авторства (анонімно).

Вимоги до анонімних повідомлень про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» та порядок їх розгляду визначаються цим Законом.

Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави.

 

Контакти, за якими можливо повідомити про корупційне правопорушення:

1) електронною поштою на адресу: Anticorruption@nrada.gov.ua (зразок за посиланням).

2) телефоном (044) 270-55-25 (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції – головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Національної ради);

3) адреса для листування: вул. Прорізна, буд. 2, м. Київ, 01601 (зразок заяви-повідомлення за посиланням).

Також повідомити про корупційне правопорушення можливо на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням.

 

Антикорупційна програма Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2018-2020 роки

Антикорупційна програма Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2021-2023 роки

Внесені зміни до Антикорупційної програми Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення на 2021-2023 роки

Закон України “Про запобігання корупції”

 

Повідомити
про корупцію
Детальніше