Практичні кроки щодо переходу Вінницької області з аналогового на цифрове мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Практичні кроки щодо переходу Вінницької області з аналогового на цифрове мовлення

8 червня за розпорядженням голови Вінницької обласної державної адміністрації Валерія Коровія в області створено регіональну робочу групу з підготовки до припинення аналогового телемовлення. До неї увійшов представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Вінницькій області Вадим Мазурик.Перше засідання цієї групи відбулося 9 червня під головуванням заступника голови ОДА – директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка. «У зв’язку з тим, що Вінницька область потрапила до другого етапу відключення аналогового мовлення, який має розпочатися з грудня 2015 року, виникла необхідність створення регіональної робочої групи для вирішення проблемних питань реалізації в області програми впровадження цифрового телебачення», – повідомив він.

Про технічні та соціальні аспекти впровадження на теренах Вінниччини цифрового телебачення доповідали Вадим Мазурик та Володимир Артюх – начальник Подільської філії Українського державного центру радіочастот і Сергій Півнєв – директор Вінницької філії концерну РРТ.«Найважливіше при переході з аналогового на цифрове мовлення – це забезпечити максимальне покриття території області цифровим сигналом і вирішити питання забезпечення населення цифровими тюнерами, – відзначив представник Національної ради у Вінницькій області. – Судячи з усього, необхідно буде розмістити додаткові передавачі, а також налагодити систему сервісного обслуговування обладнання для прийому цифрового сигналу».

Ігор Івасюк дав доручення відповідальним особам у тижневий термін розробити календарний план заходів із підготовки до припинення в області аналогового телемовлення та переходу на цифровий стандарт. «Наша мета проста і зрозуміла: ми повинні забезпечити доступ цифрових каналів до свого глядача і зберегти соціальний спокій на території області»,– підсумував він.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше