ПрАТ „Радіокомпанія „ГАЛА” відмовлено у скасуванні санкції «оголошення попередження»

06.12.2012

За результатами розгляду заяви ПрАТ „Радіокомпанія „ГАЛА” , м. Київ, (вид мовлення – ефірне РМ, 100,0 МГц у м. Києві та Київській обл., позивні: „Гала Радіо”) і на підставі матеріалів проведеної 10 липня 2012 року позапланової перевірки компанії Національна рада на засіданні 5 грудня відмовила у скасуванні санкції «оголошення попередження».

Ця санкція була застосована згідно з рішенням Національної ради від 06.03.2012 № 350 за виявлені порушення умов ліцензії в частині “програмна концепція мовлення” і частини 5 статті 6 Закону України “Про телебачення і радіомовлення” (дані про кожну індивідуальну програму чи передачу мають містити ім’я автора чи авторів, назву і адресу виробника програми).

Як свідчать результати проведеної перевірки, порушення були усунені не в повному обсязі, залишилися розбіжності в програмній концепції мовлення і фактичному мовленні компанії. Тому ліцензіата зобов’язано протягом місяця привести свою діяльність у відповідність до умов чинної ліцензії та законодавства і упродовж двох тижнів подати до Національної ради звіт, завізований представником Національної ради у м. Києві. Крім цього, представникам компанії запропоновано внести зміни до умов ліцензії, в частині програмної концепції, аби уникнути подальших непорозумінь.