Працівники і члени Національної ради у День вишиванки традиційно вдягнули самобутній український одяг - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Працівники і члени Національної ради у День вишиванки традиційно вдягнули самобутній український одяг

Червоними і чорними, блакитними і зеленими, білими і коричневими – переплетення ниток на українських вишиванках таке ж різноманітне, як і багатогранна культура усього нашого великого народу. Це радість і журба, весілля і проводи в життя вічне, заручини, обжинки – і ще багато обставин щоденного буття, які орнаментами лягли упродовж віків на білене полотно. Українська душа співала й у візерунках.

Вишиванка – такий самий символ українського народу, як і народна пісня, троїсті музики, червона калина, лелеки, соняхи… Цей перелік, у якому ми впізнаємо самі себе і своє коріння, великий. Упродовж  віків вишиті узори несли в собі утаємничений зміст, ставали оберегом для сім’ї, краю, народу.

Сьогодні ж наша давня українська традиція не тільки відроджується, а й знаходить нові способи бути сучасною, яскравою, неповторною.

Вишиванки, які сьогодні одягли члени і працівники апарату Національної ради, засвідчують, якою багатобарвною і красивою є наша Україна.

Цінуємо свої традиції, віримо в нашу Перемогу, любимо нашу Україну, пишаємося нашими Героями!

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше