Працівниця Національної ради стала двічі лауреатом премії «Коронація слова»

29.06.2016

Людмила Живолуп, держслужбовець із понад 10-річним стажем, стала двічі лауреатом літературного конкурсу «Коронація слова» – у номінаціях творів для дітей дошкільного віку – кращий віршований твір і кращий пісенний твір. Пісенька «День народження кульбаби» і серія віршиків «Це вдягаємо на голівку» принесли Людмилі Живолуп перемогу вже з першої спроби.

«Дорослі втрачають здатність дивитися на світ дитячими очима. Тому що коли ми дорослішаємо, ми пропускаємо, на жаль, дуже багато моментів, які в дитинстві були особливо радісними – свято першого струмка, свято першої кульбабки…», – каже Людмила. Тому це була спроба очима дитини подивитися на подію розквіту кульбабки як на свято.

Сяє сонечко ласкаве,
Над кульбабкою – бджола.
Всі навкруг полиште справи –
Гляньте, квітка розцвіла!

Віршики авторки різноманітні – і про тварин повчально-виховного змісту, і замальовки, є у її доробку і казочка про Левенятко. А на серію віршиків про головні дитячі убори надихнуло прохання подруги написати для ранку в дитсадок про піратського капелюха. Потім з’явилися віршики про панамку, кашкет, шапочку-вушанку і навіть про шапочку для плавання.

Я піратський капелюх
Натягну до самих вух.
Дуже грізний я у ньому –
Налякаю всіх удома!

Творчість, зізнається Людмила, допомагає в роботі, дає можливість з офіційно-ділового стилю спілкування з громадянами – а саме така відповідальність у неї як працівника державного органу – перейти на безпосередню живу мову дитини. «Результати творчості дають нову енергію, новий погляд на світ, створюють і внутрішній хороший настрій, і бажання кудись рухатися», – каже вона.

У планах Людмили Живолуп – спробувати себе в художній дитячій прозі. А на разі вже кілька відомих дитячих журналів запропонували поетці співпрацю.

Колектив Національної ради щиро вітає колегу і бажає їй творчого натхнення, цікавих творів і для дітей, і для дорослих, нових досягнень і перемог.