Представник Ради Європи привітав Ольгу Герасим’юк з обранням на посаду голови Національної ради - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Представник Ради Європи привітав Ольгу Герасим’юк з обранням на посаду голови Національної ради

Голова Департаменту інформаційного суспільства Ради Європи Патрік Пенінкс надіслав вітального листа голові Національної ради Ользі Герасим’юк з нагоди її обрання на цю посаду.
 
«Я впевнений, Національна рада отримає велику винагороду від вашого досвіду і знань. Ми цінуємо Вашу відданість демократичним реформам в Україні, особливо в ці важкі часи великого виклику поширення пандемії у світі. Ви були активним і конструктивним членом CDMSI, і я завжди наполегливо підтримував заходи співпраці Ради Європи в Україні. Вірю, ми докладатимемо спільні зусилля і надалі», – йдеться в листі.
 
Патрік Пенінкс  побажав успіхів у роботі з упровадження медіареформ в Україні. Він також запевнив, що члени його команди готові й надалі розвивати ефективну співпрацю з Національною радою і забезпечити подальшу підтримку уряду й суспільства нашої держави у процесі реформ.
 
 
Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше