Представнику Національної ради у Харківській області вручено Почесну грамоту Кабінету Міністрів України - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Представнику Національної ради у Харківській області вручено Почесну грамоту Кабінету Міністрів України

Голова Національної ради Володимир Манжосов вручив представнику Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення в Харківській області Тетяні Долбні державну нагороду – Почесну грамоту Кабінету Міністрів України.


У своєму вітальному слові він зазначив: «Нашим представникам доводиться працювати в областях, де ситуація складається по-різному. І вони, підтримуючи авторитет нашого органу, уміють знаходити нормальні стосунки і з органами влади, і з громадськими організаціями і, звичайно, з телерадіокомпаніями».Він додав, що Тетяна Олександрівна з тієї сталевої когорти представників, які пропрацювали в Національній раді багато років – має 10 років стажу, тому ця відзнака єгідною оцінкою її праці.


Хочеться побажати, зауважив голова Національної ради, щоб усі мали наснагу так трудитися і досягати успіхів.Разом із Почесною грамотою було вручено і пам’ятний знак Кабінету Міністрів України.


Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше