Представники органів державної влади обговорили питання проведення моніторингу

06.12.2016

Впровадження найновіших технологій моніторингу  в органах державної влади стало основною темою експертного столу, який відбувся 6 грудня у представництві Світового банку в Україні. Захід було організовано спільно з інформаційним управлінням Апарату Верховної Ради України.

Метою зустрічі став обмін конкретним досвідом проведення моніторингу, ознайомлення з останніми технічними рішеннями, які на  практиці підтвердили свою ефективність, а також обговорення проблемних питань, «вузьких місць», що, безумовно,  виникають під час його  проведення. Під час заходу йшлося про те, що розширення сфери застосування результатів моніторингу, координація діяльності структур і ефективне використання аналітичних матеріалів за результатами його проведення можуть стати додатковою базою для ухвалення правильних управлінських рішень.

У роботі експертного столу від Національної ради взяв участь начальник відділу моніторингу та аналізу телерадіомовлення Дмитро Швидченко. Також  на ньому були присутні керівники моніторингових служб Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, Міністерства закордонних справ України, до функцій яких належить проведення офіційного моніторингу ЗМІ для інформаційного забезпечення  діяльності органів, а також представники провідних організацій, що спеціалізуються на розробці сучасних систем моніторингу,  експерти й аналітики.

Народний депутат Григорій Шверк висловився про особливу важливість проведення моніторингу в контексті засилля російської пропаганди і потреби захисту телерадіоінформаційного простору держави.

Організатори та учаснику заходу дійшли спільного висновку, що моніторинг доцільно проводити системно, оскільки ця сфера діяльності  потребує постійного  вдосконалення та швидкого реагування на розвиток новітніх технологій.