Представництво Ради Європи, Європейського Союзу і Посольство Швеції в Україні підтримують законопроєкт про медіа і чекають на його ухвалення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Представництво Ради Європи, Європейського Союзу і Посольство Швеції в Україні підтримують законопроєкт про медіа і чекають на його ухвалення

Європейські партнери на своїх сторінках у твіттері висловилися на підтримку проєкту закону про медіа, назвавши його важливим кроком на шляху євроінтеграції України. Вони зауважили, що очікують на ухвалення законопроєкту.

“Ми вітаємо плани розглянути проєкт нового закону “Про медіа”. Це важливо для наступних кроків на шляху України до ЄС. Закон має забезпечити конкурентний медіаринок з чіткими правилами для всіх, незалежним регулятором, відповідати аудіовізуальній директиві ЄС”, – йдеться у повідомленні Представництва Європейського Союзу в Україні.

Рада Європи упродовж багатьох років підтримувала медіареформи в Україні, у тому числі розробку нового законопроєкту про медіа. Експерти РЄ надавали консультації і фахові висновки, брали участь у численних обговореннях.
“Чекаємо на голосування за законопроєкт “Про медіа” – важливий і довгоочікуваний крок увідповіднення українського медіазаконодавства стандартам ЄС і Ради Європи”, – написало Представництво РЄ.


Посол Швеції в Україні Тобіас Тіберг зауважив, що, навіть борючись із нелегальним вторгненням росії, Україна продовжує реформи. “Якщо законопроєкт буде ухвалений, це стане важливим кроком до подальшої інтеграції України до ЄС. Міцна підтримка Швеції”, – написав він.

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше