Представницю Національної ради в Автономній Республіці Крим і Севастополі буде звільнено наприкінці січня з огляду на закінчення терміну призначення на посаду - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Представницю Національної ради в Автономній Республіці Крим і Севастополі буде звільнено наприкінці січня з огляду на закінчення терміну призначення на посаду

На засіданні 13 січня члени регуляторного органу проголосували за звільнення представниці Національної ради в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі. Тетяну Ящук відповідно до частини першої статті 85 Закону України «Про державну службу» буде звільнено 25 січня, оскільки закінчується термін її призначення на посаду.

Ольга Герасим’юк подякувала Тетяні Ящук за сумлінну працю та виконання на високому професійному рівні службових обов’язків.

Для забезпечення виконання повноважень регуляторного органу в Автономній Республіці Крим і Севастополі Національна рада незабаром винесе цю посаду на конкурс.

Представники Національної ради в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі згідно зі статтею 11 Закону України «Про Національну раду України з питань телебачення і радіомовлення» призначаються на посаду регуляторним органом на конкурсній основі терміном на чотири роки.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше