Про призначення позапланових перевірок телекомпаній

19.09.2011

ПО ЗАКІНЧЕННІ ЗАСІДАННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ 12 ТРАВНЯ 2010 РОКУ ВІДБУВСЯ БРИФІНГ ЗА УЧАСТІ ГОЛОВИ НАЦІОНАЛЬНОЇ РАДИ ВОЛОДИМИРА МАНЖОСОВА І ЗАСТУПНИКА ГОЛОВИ ЛАРИСИ МУДРАК.

По закінченні засідання Національної ради 12 травня 2010 року відбувся брифінг за участі голови Національної ради Володимира Манжосова і заступника голови Лариси Мудрак. Під час брифінгу було сказано, що Національна рада призначила позапланові перевірки двох львівських компаній, які мовлять на одному каналі. Йдеться про ТОВ ТРК “Міст ТБ” та КП “ТРК “Львів-ТБ”. Ці перевірки призначено через виявлені моніторингом ознаки порушення компаніями ліцензійних умов та недотримання програмної концепції. У випадку з телекомпанією „Львів ТБ” зафіксовано також ознаки порушення рекламного законодавства.

По завершенні перевірок Національна рада ухвалить відповідні рішення.

Національна рада сьогодні також розглянула результати позапланової перевірки ТОВ „Телевізійна компанія „Атлант-СВ”, смт Октябрське Красногвардійського р-ну, АР Крим. За словами Лариси Мудрак, перевірка зафіксувала цілу низку порушень умов ліцензії, зокрема щодо програмної концепції, та рекламного законодавства. Але, взявши до уваги пояснення керівника компанії „Атлант-СВ” і лист, який підтверджує, що в день перевірки тривала профілактика телеканалів, Національна рада вирішила не застосовувати до телерадіоорганізації відповідної санкції. Результати перевірки взято до відома, а керівника зобов’язано протягом місяця привести мовлення до умов ліцензії і чинного законодавства.

Прес-служба Національної ради