Про результати засідання EPRA та підтримку європейських медіарегуляторів - Ольга Герасим’юк в ефірі «Єдиного марафону» - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Про результати засідання EPRA та підтримку європейських медіарегуляторів – Ольга Герасим’юк в ефірі «Єдиного марафону»

  • 25 лютого Національна рада звернулася до своїх колег, які регулюють медіапростір, щодо негайного блокування російських пропагандистських каналів. Більшість із них зреагувати на це прохання і зробили все можливе, щоб зупинити потік пропагандистської інформації рф. Ця робота триває і далі.
  • Тереза Рібейро, очільниця медійного департаменту ОБСЄ, відзначила надзвичайну мужність і професіоналізм українських журналістів, які висвітлюють події війни не лише для української аудиторії, а й усього світу. Також пані Рібейро поділилася інформацією щодо дипломатичних зусиль припинення поширення пропаганди.
  • Медійний ресурс став ефективною зброєю в руках агресора. Російськими окупантами захоплено багато частот, що належать Україні, а деякі українські компанії вимушені мовити під примусом агресора.

Всі учасники засідання EPRA висловили солідарність українській медійнійній спільноті. Незабаром у Страсбурзі в Раді Європи відбудеться зустріч, де знову обговорюватимуться питання свободи слова і роботи медіа під час воєнних викликів та криз, що відбуваються у світі через цю війну.

Докладніше дивіться тут 

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше