Про результати засідання Національної ради 19 травня - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Про результати засідання Національної ради 19 травня

19 травня Національна рада на своєму засіданні розглянула низку питань, які визначила як нагальні і невідкладні на цей час. Загалом у порядку денному було 60 питань.

Регулятор розглянув два альтернативні законопроєкти – «Про внесення змін до деяких законів України щодо частки пісень державною мовою в музичних радіопрограмах і радіопередачах та заборони відтворення музичної продукції походження держави-агресора» (реєстр. № 7273 від 11.04.2022) і «Про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки національного музичного продукту та обмеження публічного використання музичного продукту держави-агресора» – і висловив свої зауваження і пропозиції до них. Вони будуть передані Комітету Верховної ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Для населених пунктів Миколаївської, Івано-Франківської, Донецької, Дніпропетровської, Тернопільської, Херсонської областей були затверджені зміни до Переліків програм універсальної програмної послуги.

Національна рада переоформила 37 ліцензій на мовлення АТ «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Внесені зміни стосувалися членів правління, складу редакційної ради, а також логотипів загальнонаціональних каналів і філій Суспільного. Мовник далі працює над упізнаваністю і власним брендом та прагне створити єдину екосистему своїх продуктів на різних платформах.

ТОВ «ТРО «Русское Радио» – Україна» (позивні «Русское Радио»), м. Київ, змінило свої позивні. Тепер в ефірі ця радіостанція звучатиме як «Радіо Байрактар».

Зміни до ліцензій і програмних концепцій на звернення компаній були внесені ще для кількох українських мовників і провайдерів.

На прохання ТОВ «АГРО-МЕДІА» Національна рада скасувала своє попереднє рішення про видачу їй супутникової ліцензії на мовлення із логотипом «AGRO TV».

Докладнішу інформацію щодо рішень Національна рада надаватиме на запит.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше