Про зміни у мовленні ліцензіатів під час карантинних заходів (ДОПОВНЕНО) - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Про зміни у мовленні ліцензіатів під час карантинних заходів (ДОПОВНЕНО)

До уваги ліцензіатів!

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв’язку з дією обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19», який набрав чинності 16.07.2020, запроваджено низку змін до законодавства, що регулює правовідносини у сфері телебачення і радіомовлення. Зокрема, ліцензіат у разі неможливості виконання ним визначеної ліцензією програмної концепції або інших умов ліцензії повинен негайно звернутися до регулятора з листом про тимчасовий відступ від умов програмної концепції або інших умов ліцензії. При цьому на ліцензіата покладено обов’язок обґрунтувати причини та обсяг вимог, що не можуть бути ним дотримані. Після завершення карантинних та інших обмежувальних заходів в Україні ліцензіати мають дотримуватися програмної концепції, визначеної умовами ліцензії, та всіх вимог, встановлених законом.

У зв’язку з викладеним вище, беручи до уваги вимоги законодавства, інформуємо, що лист про тимчасовий відступ від умов програмної концепції або інших умов ліцензії обов’язково  має містити такі відомості:

1. Лист про тимчасовий відступ від умов програмної концепції або інших умов ліцензії

2. Перелік змін умов ліцензії.

3. Обґрунтовані причини та обсяг вимог, що не можуть бути дотримані.

4. Зобов’язання дотримуватися програмної концепції, визначеної умовами ліцензії, та всіх вимог законодавства після завершення карантину або обмежувальних (протиепідемічних) заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.

Звертаємо увагу, що недотримання зазначених вище вимог може бути підставою у визнанні Національною радою таких змін недопустимими та відмови ліцензіату у тимчасовому відступі від умов програмної концепції або інших умов ліцензії.

Ліцензіат має право направити лист до Національної ради за адресою: вул. Прорізна, 2, м. Київ, 01601, або на адресу електронної пошти nrada@nrada.gov.ua, оформлений з урахуванням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг»,  «Про електронні довірчі послуги» тощо.

Для зручності ліцензіатів Національна рада розробила відповідну форму листа, яку треба заповнити.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше