Продюсерському центру «Ексклюзив» оголошено попередження

11.10.2017

Національна рада, провівши планову перевірку ТОВ «Продюсерський центр «Ексклюзив», м. Хмельницький (ефірне мовлення, логотип «літера «Е» в лівому нижньому куті»), оголосила попередження мовнику за порушення законодавчих норм.

Зокрема зафіксовано невиконання вимог Закону України «Про телебачення і радіомовлення» – низка передач не містила ім’я автора чи авторів, назви і адреси виробника програми (частини п’ятої статті 6), на 1 годину було зменшено частку програм власного виробництва, (частини сьома статті 27) та Закону України «Про рекламу» – рекламні матеріали не були відокремлені спеціальною заставкою від інших програм і передач на їх початку й наприкінці (частини другої статті 9).

До того ж у передачі «Вечір колег» було зафіксовано трансляцію музичного твору з використанням нецензурної лексики, що суперечить частині другій статті 62 профільного закону (не було спеціального попередження про шкідливий контент безпосередньо перед трансляцією і відповідно не позначався він і в розкладі програм телерадіоорганізації).

За ці порушення регулятор застосував до Продюсерського центру «Ексклюзив», санкцію «оголошення попередження».