Професійне свято рівненські телерадіожурналісти відзначили у Дубенському замку

19.11.2013

Представників електронних засобів масової інформації Рівненщини у День працівників радіо, телебачення і зв’язку запросили на гостину до історичної пам’ятки.


«Вибір місця проведення урочистостей зовсім не випадковий, – розповідає представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Рівненській області, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Дмитро Тарасюк. – Не секрет, що наші телеглядачі з цікавістю переглядають передачі про історичні місця краю. Проте самі журналісти в переважній більшості не завжди мають змогу побувати в музеях. Отож ми й вирішили, образно кажучи, заповнити цю прогалину – організували півторагодинну екскурсію по оспіваному Миколою Гоголем Дубенському замку».


Журналістів, відеооператорів, інженерів монтажу телерадіопрограм, провайдерів кабельного телебачення з професійним святом привітали заступник голови обласної державної адміністрації Олексій Губанов, керуючий справами обласної ради Микола Яцюк, голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк. Відзнаки за багаторічну сумлінну працю, значний внесок у розвиток інформаційного простору Рівненщини та з нагоди професійного свята отримали близько двох десятків працівників медійної галузі.