Програма новин українською мовою з’явиться на німецьких телеканалах RTL і ntv - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Програма новин українською мовою з’явиться на німецьких телеканалах RTL і ntv

Відомі німецькі телеканали RTL і ntv невдовзі запустять програму новин українською мовою. У ній повідомлятиметься про найважливіші події, пов’язані з війною, яку росія розв’язала проти України, та надаватиметься важлива інформація для українських біженців, що перебувають нині в Німеччині.

Назва програми новин – «Ukraine Update», ідеться в анонсі телеканалів. Вона виходитиме в ефір з понеділка по п’ятницю на RTL.news, ntv.de і на YouTube. Ведучою програми стане українська тележурналістка Кароліна Ашіон, яка змушена була покинути свою рідну землю через агресивні дії російської армії проти мирного населення, яке потерпає від постійних бомбардувань.


Керуючий директор RTL News Стефан Шміттер заявив, що канал зобов’язаний подавати глядачам достовірну інформацію про важливі події: «Ми хочемо надавати нашим глядачам правдиві новини про війну. Іншими словами, ми там, де це все відбувається. І докладатимемо всіх зусиль, щоби перевірити інформацію, що надходитиме в ефір телеканалів. Зокрема ми маємо намір посилити нашу команду колегами, журналістами з України, які допоможуть висвітлювати важливі події рідної для себе країни!» – заявив він.

Кароліна Ашіон стверджує, що дуже рада працювати в подібній програмі, адже хоче зробити свій внесок у висвітлення достовірної інформації для громадян Німеччини і для своїх співвітчизників, які змушені були покинути власні домівки.

Фото https://www.derstandard.de/

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше