Програми для дітей, українська кінокласика та інше - «UA: Культура» відновив повноцінне мовлення - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Програми для дітей, українська кінокласика та інше – «UA: Культура» відновив повноцінне мовлення

Із понеділка, 28 березня, суспільний телеканал «UA: Культура» відновив самостійне мовлення, де значну частину сітки мовлення становить дитячий, документальний та просвітницький контент. Про це повідомило Суспільне. Щодня у будні виходитимуть «Новини культури» — власний контент «UA: Культури», над виробництвом якого працює творча команда каналу. 

 «Після місяця напруженого протистояння багатьом українцям інколи потрібна альтернатива марафонам новин, які зараз транслюють усі канали, зокрема і UA: Перший, і регіональні телеканали Суспільного. Маємо потурбуватися про тих, кому особливо важко переживати ці трагічні події, зокрема про дітей», — сказав член правління Суспільного Дмитро Хоркін.

Відразу два великі слоти зранку і ввечері становитиме українська анімація. У понеділок показ мультфільмів триватиме із 9:03 до 12:20, а з вівторка анімація буде у щоденному слоті із 6:02 до 12:15. Увечері показ дитячого контенту щодня з 18:00 понад три години.

У проміжку із 12:15 до 18:00 на телеканалі показуватимуть документальні і просвітницькі проєкти власного виробництва «UA: Культури» та документальні проєкти команди «UA: Першого». У цьому слоті і у вечірньому (після 21:00) телеглядачі зможуть побачити українську кінокласику.

Щобудня о 23:30 виходитимуть «Новини культури», де двоє ведучих, Лук’ян Галкін та Софія Челяк, розповідатимуть про підтримку України в час війни культурними діячами з усього світу та про ізоляцію Росії в культурних проєктах. Також можна побачити інтерв’ю українських митців: Юрія Андруховича, Андрія Куркова, Ірени Карпи, Ірини Цілик. Вірші, пісні, художня творчість, плакати — усе, що зараз творять люди на підтримку України, знайде висвітлення у «Новинах культури».

Ілюстрація: suspilne.media

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше