Пропагандисти не менші злочинці, ніж рашистські військові, і вони мають бути покарані - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Пропагандисти не менші злочинці, ніж рашистські військові, і вони мають бути покарані

Україна об’єднала навколо себе світових лідерів, щоб разом протистояти кремлівським інтервентам на військовому фронті, дипломатичному та інформаційному. Як це відбувається у світі розповіла слухачам «Українського радіо» голова Національної ради Ольга Герасим’юк 25 серпня.

  • Британський Інститут журналістики Routers нещодавно провів опитування в 5 країнах, як сприймає аудиторія висвітлення подій про Україну у світі. Воно зафіксувало, що більшість – уважно стежать за новинами про війну в Україні.
  • Інформаційна війна значною мірою переходить на цифрові платформи – інтернет, телеграм-канали, месенджери, соціальні мережі, тому європейська спільнота докладає дедалі більше зусиль, аби впровадити регулювання цих платформ. Те саме намагаємося робити і ми в Україні.
  • Польські колеги – Асоціація польських журналістів виступила із заявою про те, що російських медійних персон, які поширюють пропаганду, треба судити як воєнних злочинців.
  • Ми у себе в Національній раді постійно стежимо за кремлівськими пропагандистами, що поширюють неправдиву інформацію, виправдовують теракти рф у Вінниці, Оленівці тощо. Ми фіксуємо ці факти, щоб їх можна було використати в судах, ми передаємо їх до правоохоронних органів, а також нашим партнерам у Європі.

Докладніше про протидію рашистській пропаганді слухайте тут:

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше