Просвітницький курс про історію Кримського півострова, українську політику деокупації та реінтеграції, протидію російській агресії - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Просвітницький курс про історію Кримського півострова, українську політику деокупації та реінтеграції, протидію російській агресії

Для держслужбовців і політичних осіб на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло!» доступний онлайн-курс «ProKrym: державна політика реінтеграції Криму». Це – просвітницький курс про історію Кримського півострова, українську політику деокупації та реінтеграції, протидію російській агресії.

Цей курс створено для державних службовців, працівників органів місцевого самоврядування і політиків щодо окремих правових та політичних питань державної політики в контексті тимчасової окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополя.

Його метою є ознайомлення учасників із темою державної політики щодо тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, подій і процесів, що відбуваються на півострові, а також державною політикою щодо деокупації півострова і реінтеграції громадян із цих територій.

Онлайн-курс складається зі вступного відео, 10 лекцій українською мовою і додаткової лекції з коментарями експертів англійською мовою. Усі лекції курсу мають кримськотатарські субтитри.

Розробниці курсу – відомі українські експертки Дар’я Свиридова та Юлія Тищенко. Ведучими його стали відомі українські журналісти Вадим Карп’як та Ірина Славінська. Курс безкоштовний і доступний на освітній онлайн-платформі «Зрозуміло!» за посиланням.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше