Протидія дезінформації в Інтернеті: куди рухатися Україні? - Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення

Сайт закрито. Офіційний сайт знаходиться за адресою webportal.nrada.gov.ua

Протидія дезінформації в Інтернеті: куди рухатися Україні?

Громадська організація «Лабораторія цифрової безпеки» за підтримки Американської асоціації юристів Ініціативи з верховенства права (ABA ROLI) в Україні підготувала аналітичний звіт «Протидія дезінформації в Інтернеті: куди рухатися Україні?». Національна рада публікує цей звіт для ознайомлення громадськості і зацікавлених сторін.

Авторами звіту є юристи Максим Дворовий і Анна Людва.

У звіті розкриваються питання визначення «дезінформації», як відбувається блокування дезінформації в інтернеті у світі, чи відповідають ці практики міжнародним стандартам у сфері свободи вираження поглядів.

Також ідеться про дезінформацію у соцмережах та протидію їй на інституційному рівні, спроби законодавчої протидії дезінформації в Україні, проаналізовано вітчизняні інституції, які залучені до протидії цьому явищу тощо.

За результатами проведеного дослідження надано рекомендації про те, яким має бути регулювання, спрямоване на зменшення впливу дезінформації.

 

Подати запит
на публічну інформацію
Детальніше